ایمنی

ملاحظاتی که سرنشینان را در الویت نخست قرار می دهد

توضیحات

به وسیله سیستم شناسایی نقاط کور، راننده از نزدیک شدن خودرویی از عقب که در نقطه کور راننده قرار دارد مطلع می شود. سیستم کروز کنترل هوشمند نه تنها فاصله ایمنی را از خودروی جلویی حفظ می کند بلکه پس از توقف خودرو، با شروع به حرکت خودروی جلویی سرعت را به صورت خودکار افزایش می دهد. وجود ایربگ های متعدد در نقاط مختلف و همچنین سایر سیستم های ایمنی راننده و سرنشینان از آسایش بیشتری برخودرو خواهند بود

سیستم ایربگ شناسائی نقاط کور ایستائی

آماده برای حوادث غیر منتظره

آماده برای حوادث غیر منتظره

آماده برای حوادث غیر منتظره

الهام بخش و تاثیر گذار

طراحی و عملکرد سانتافه با تفکر ایجاد آسایش و رفاه صورت گرفته است. کاربردی بودن خودرو و تجهیزات آن در لحظاتی که احساس نیاز می کنید به کمک شما خواهند آمد. مشخصات فنی خودرو به صورتی می باشد که در سفرهای درون شهری و خارج از شهر جوابگوی شما خواهند بود.

چراغ های جلو، حرکت فرمان را تعقیب کرده و خود را با سرعت خودرو هماهنگ می نماید که این امر حداکثر دید را هنگام شب در اختیار راننده قرار می دهد.
این دو سیستم احتمال خروج از مسیر در پیج ها را زمانی که سرعت خودروی شما زیاد است کاهش می دهد. سیستم کمکی چهار چرخ محرک باعث توزیع کشش به چرخ های عقب می شود در حالی که سیستم پایداری الکترونیکی، نیروی ترمز را به داخل چرخ های عقب انتقال می دهد و این امر باعث کنترل خودرو خواهد شد
خودروی سانتافه به ایربگ راننده و سرنشین جلو، 2 ایربگ جانبی، 2 ایربگ های پرده ای و ایربگ زانویی راننده به منظور کاهش آسیب به سرنشینان در هنگام تصادفات مجهز است.
سانتافه می تواند به راحتی با استفاده از سیستم کنترل سرعت خودرو در سرپایینی از سراشیبی ها عبور کرده و سیستم کنترل ایستایی در سربالایی نیز از عقب گرد خودرو هنگام شروع به حرکت در سربالایی ها جلوگیری می کند..
سیستم شناسایی نقاط کور، راننده از نزدیک شدن خودرویی از عقب که در نقطه کور راننده قرار دارد مطلع می شود. سیستم کروز کنترل هوشمند نه تنها فاصله ایمنی را از خودروی جلویی حفظ می کند بلکه پس از توقف خودرو، با شروع به حرکت خودروی جلویی سرعت را به صورت خودکار افزایش می دهد.
ترمز پارک در زمان توقف به صورت خودکار فعال شده و از حرکت به عقب خودرو در سربالایی هنگام شروع به حرکت نیز جلوگیری می کند.