نشست مطبوعاتی با معاون فروش کرمان موتور

معاون بازاریابی و فروش کرمان موتور
هیوندایی الانترا سال آینده و با آغاز داخلی سازی و تولید انبوه با قیمت زیر 150 میلیون تومان به بازار عرضه خواهد شد.
معاون بازاریابی و فروش کرمان موتور با بیان این مطلب گفت: هم اکنون قیمت الانترای وارداتی در بازار 200 میلیون تومان است که با داخلی سازی آن از نیمه اول سال این خودرو با قیمت کمتر از 150 میلیون تومان عرضه خواهد شد.
حسن اکبری همچنین ادامه داد: بر اساس استراتژی تولید که در دستور کار این شرکت قرار دارد بنا داریم تا بعد از تولید هیوندا النترا خودروی توسان را نیز تولید داخل کرده و با قیمت مناسب به بازار عرضه کنیم.
او در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه هم اکنون خودروی آی 20، آی 10 و اکسنت در کارخانه کرمان موتور در حال تولید است اظهار کرد: با افزوده شدن خودروهای النترا و توسان تعداد خودروهای هیوندایی که در ایران تولید می شوند به 5 خودرو افزایش می یابد.
اکبری همچنین گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده امسال باید 45 هزار دستگاه خودرو در کارخانه کرمان موتور تولید شود که تا کنون 34 هزار دستگاه تولید شده است.
معاون بازاریابی و فروش کرمان موتور درباره قیمت های خودروهای وارداتی با مدل ۲۰۱۸ نیز گفت: ارائه قیمت بر مبنای شاخص هایی شامل نرخ ارز، تعرفه جدید واردات، اسقاط خودروی فرسوده و تورم سالیانه انجام می شود که هم اکنون در تمامی این موارد با افزایش روبرو بوده ایم ولی استراتژی ما دریافت حداقل سود برای فروش بیشتر است و اگر افزایش قیمتی داشته باشیم ناشی از موارد ذکر شده است و شرکت بنای افزایش قیمت را ندارد.

بازگشت به فهرست اخبار