نشست خبری امداد نوروزی

در نشست خبری امداد نوروزی سال 1397 شرکت کرمان موتور مهندس محمدرضا محمودی معاونت خدمات امدادی و تعمیرگاه‌های مرکزی ضمن تبريك فرارسيدن ایام باستانی نوروز گفت: طرح خدمات امداد نوروزي 1397 این شرکت از تاريخ 27 اسفند 96 لغایت 17 فروردين 97 در بیش از 110 پایگاه به صورت 24 ساعته و در تمامی جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی کشوراجرا خواهد شد. ضمن آنکه مركز تماس واحد امداد به صورت شبانه روزی از طريق شماره تلفن 42724-021 آماده پاسخگویی به تماس‌های مشتریان ،اعزام امدادگران و ارائه مشاوره‌های فنی به هموطنان عزيز خواهند بود.
وی افزود: همچنین در راستای ارتقا کیفیت خدمات‌رسانی به مشتریان و کاهش مدت زمان اعزام امدادگر ،واحد امداد شرکت کرمان موتور اقدام به ایجاد 2300 پایگاه سیار به صورت مشترک با شرکت‌های رفاه ایرانیان و کانون جهانگردی نموده است. لازم به توضیح است کیفیت خدمات رسانی به امدادخواهان محترم توسط بازرسان واحد امداد و سنجش میزان رضایت ایشان از طریق نظرسنجی نظارت و کنترل می‌گردد.
محمودی در خصوص سوئ استفاده هایی که از نام این شرکت صورت گرفته گفت: بنا بر گزارشات واصله مبنی بر کلاهبرداری تعدادی از مراکز غیر مجاز و افراد سودجو که با سوء استفاده از نام تجاری شرکت کرمان موتور اقدام به خرید و فروش کارت طلایی امداد نموده‌اند.
در همین راستا به اطلاع عموم هموطنان و مشتریان محترم این شرکت می رساند از آنجایی که این شرکت تاکنون فعالیتی در حالیکه این شرکت هیچ گونه فعالیتی در خصوص ارائه و فروش کارت های اشتراکی نظیر کارت طلایی امداد ننموده است، و اگر مشتری از این تخلفات اطلاع داردمی تواند به مدیریت ارتباط با مشتریان شرکت کرمان موتور از طریق وب سایت رسمی این شرکت به آدرس http://www.kermanmotor.ir و http://www.kermanmotor.com و یا تماس با شماره 42724-021 اطلاع رسانی کند. اگر شرکت تصمیم به صدور چنین کارتهایی داشته باشد حتما از طریق نمایندگی های مجاز و رسانه های جمعی اطلاع رسانی خواهد نمود.

بازگشت به فهرست اخبار