ایمنی

ملاحظاتی که سرنشینان را در الویت نخست قرار می دهد

توضیحات

وجود ایربگ های متعدد در نقاط مختلف و همچنین سایر سیستم های ایمنی، راننده و سرنشینان از آسایش بیشتری برخودرو خواهند بود

سیستم ایربگ ایستائی

آماده برای حوادث غیر منتظره

آماده برای حوادث غیر منتظره

الهام بخش و تاثیر گذار

طراحی و عملکرد سانتافه با تفکر ایجاد آسایش و رفاه صورت گرفته است. کاربردی بودن خودرو و تجهیزات آن در لحظاتی که احساس نیاز می کنید به کمک شما خواهند آمد. مشخصات فنی خودرو به صورتی می باشد که در سفرهای درون شهری و خارج از شهر جوابگوی شما خواهند بود.

چراغ های جلو، حرکت فرمان را تعقیب کرده و خود را با سرعت خودرو هماهنگ می نماید که این امر حداکثر دید را هنگام شب در اختیار راننده قرار می دهد.
این دو سیستم احتمال خروج از مسیر در پیج ها را زمانی که سرعت خودروی شما زیاد است کاهش می دهد. سیستم کمکی چهار چرخ محرک باعث توزیع کشش به چرخ های عقب می شود در حالی که سیستم پایداری الکترونیکی، نیروی ترمز را به داخل چرخ های عقب انتقال می دهد و این امر باعث کنترل خودرو خواهد شد
خودروی سانتافه به ایربگ راننده و سرنشین جلو، 2 ایربگ جانبی، 2 ایربگ های پرده ای و ایربگ زانویی راننده به منظور کاهش آسیب به سرنشینان در هنگام تصادفات مجهز است.
سانتافه می تواند به راحتی با استفاده از سیستم کنترل سرعت خودرو در سرپایینی از سراشیبی ها عبور کرده و سیستم کنترل ایستایی در سربالایی نیز از عقب گرد خودرو هنگام شروع به حرکت در سربالایی ها جلوگیری می کند..
ترمز پارک در زمان توقف به صورت خودکار فعال شده و از حرکت به عقب خودرو در سربالایی هنگام شروع به حرکت نیز جلوگیری می کند.