تجهیزات

آسایش و راحتی

توضیحات

چه چیزی دلپذیر تر از باز کردن سانروف در یک روز آفتابی است؟ سانروف پانورامای سوناتا، نور کافی جهت لذت بردن از فضای اتاق را فراهم کرده و همچنین سایر امکانات رفاهی خودرو نظیر، گرمکن و سرد کن صندلی ها، تنظیمات برقی صندلی راننده ، تهویه مطبوع اتوماتیک دوگانه و .... جهت رفاه سرنشینان در نظر گرفته شده اند

درها صندلی ها امکانات

آسایش و راحتی، متناسب با هر سلیقه

آسایش و راحتی، متناسب با هر سلیقه

آسایش و راحتی، متناسب با هر سلیقه

وقار، پویایی و ظرافت

رانندگی جنبه های مختلفی دارد. مهندسی خودروی سوناتا به منظور افزایش حداکثری در هریک از پارامترهای تاثیر گذار بر رانندگی صورت گرفته است. مدل کنونی سوناتا ارتقا یافته فلسفه نسل پیشین آن است. سوناتای جدید تعریفی نوین از خودروهای سدان می باشد.

این سنسور به طور خودکار با توجه به میزان بارش، سرعت برف پاکن را تنظیم می کند.
هر زمان که به خودرو نزدیک شوید سوناتا کلید هوشمند شما را به منظور باز کردن قفل درها تشخیص می دهد، شما تنها لازم است دکمه روی دستگیره را فشار دهید.
چه چیزی بهتر از باز کردن سقف پانوراما در یک روز خوب آفتابی!؟ سقف پانوراما اجازه می دهد نور از آن عبور کرده و فضای فوق العاده ای در خودرو ایجاد شود.
صندلی های جلو مجهز به گرمکن سه حالته و صندلی های عقب نیز مجهز به گرمکن هستند
سیستم تهویه صندلی های جلو ارتقا یافته بطوری که 5.5 درصد از قبل خنک تر می باشند
سرنشینان صندلی های عقب نیز با این سیستم از هوای مطبوع بهره مند میشوند
این سیستم بطور خودکار بخار شیشه جلو را تشخیص داده و به سرعت آن را از بین می برد
فرمان چرمی علاوه بر حس اطمینان، در روزهای سرد دستان شما را گرم نگه خواهند داشت
این سیستم موقعیت صندلی راننده و آینه های جانبی را ذخیره می کند. زمانی که دو نفر از یک خودرو استفاده می کنند می توانند با فشردن یک کلید به تنظیمات دلخواه ذخیره شده صندلی و آینه خود دست پیدا کنند.