ایمنی

لحظه خطر

توضیحات

زمانی که خطر بدون توجه به اینکه تا چه اندازه کوچک باشد اتفاق می افتد، توسان ایمنی سرنشینان را حتی بدون آنکه اطلاع داشته باشند تضمین می کند. سیستم های ایمنی موجود در این خودرو از بروز بسیاری از حوادث جلوگیری خواهد کرد. استفاده از مجموعه کاملی از ایربگ هاو فولاد پیشرفته در ساخت شاسی منجر به حفظ جان سرنشینان در هنگام تصادفات می گردد.

ایربگ ها ایمنی

ایمنی و قابلیت اطمینان اولویت اول در طراحی توسان

ایمنی و قابلیت اطمینان اولویت اول در طراحی توسان

تجربه ای جدید

از لحظه در دست گرفتن فرمان و شروع حرکت تا پایان رانندگی، همگی لحظات متفاوت و لذت بخشی می باشد. توسان با ظاهری جدید، قدرت دینامیک بالا و رانندگی فوق العاده احساسات شما را بر می انگیزد. به تمامی جزئیات در طراحی و عملکرد خودرو توجه شده و شما در این امر احساس کمبود نخواهید کرد.

سیستم کنترل پایداری الکترونیکی وضعیت خودرو را در هنگام چرخش فرمان به منظور اعمال نیروی ترمز به هریک از چرخ ها جهت حفظ پایداری خودرو بررسی می نماید.
سنسورها با فرستادن آلارم در زمان شناسایی خودرو در نقاط کور یا نزدیک شدن وسیله نقلیه ای با سرعت زیاد، از تصادفات جلوگیری می نماید.
توسان می تواند به راحتی با استفاده از سیستم کنترل سرعت خودرو در سر پایینی از سراشیبی ها عبور کرده و سیستم کنترل ایستایی در سر بالایی نیز از عقب گرد خودرو هنگام شروع به حرکت در سربالایی ها جلوگیری می کند.
سنسورهای موجود روی سپرهای عقب و جلو با ایجاد آلارم در هنگام نزدیک شدن به موانع از برخورد با آنها جلوگیری کرده و با ایمنی بیشتری می توان پارک نمود.
ایربگ راننده، ایربگ سرنشین جلو، 2 ایرگ جانبی و ایریگ های پرده ای در زمان حادثه از سرنشینان محافظت می نمایند.
با استفاده از این فولاد پیشرفته در 51% از بدنه و بهره گیری از پرس حرارتی در اتاق خودرو ایمنی و استحکام توسان بیش از پیش افزایش یافته است.